Czym pojechać na urlop, gdy nie mamy samochodu?

Sezon urlopowy trwa nadal, a odpoczywających z dnia na dzień przybywa w różnych wakacyjnych miastach. Czym więc pojechać na urlop, gdy nie mamy samochodu? 

Posiadanie prawa jazdy nie zawsze oznacza posiadanie samochodu. Często nasz pojazd może się zepsuć i będziemy zmuszeni oddać go do naprawy. Co w takim wypadku z naszym urlopem? Musimy zadowolić się wypoczynkiem w domu lub swoim mieście? Niekoniecznie. Wystarczy wypożyczyć samochód, by udać się na wymarzone wakacje i cieszyć relaksem. Dzisiaj sprawdzimy, w jakich miejscach opłaca się wynająć auto i co warto wiedzieć o wypożyczalniach samochodu.

Dlaczego nie opłaca się rezygnować z wakacji?

Nie posiadając własnego, niezależnego i wygodnego środka transportu często rezygnujemy z urlopu lub udajemy się na miejsce wypoczynku pociągiem czy autokarem. Dobrze jest pamiętać, że zazwyczaj takie podróżowanie masowymi środkami komunikacji wychodzi drożej, niż wypożyczenie samochodu. To oznacza nie tylko dodatkowy wydatek, ale też niekomfortową i stresująco podróż, w środku upalnego dnia.

Jedź na wakacje własnym samochodem

Masz prawa jazdy, więc możesz wynająć auto z wypożyczalni, jedynie za okazaniem dowodu osobistego lub paszportu. Kolejny krok to wybór samochodu, który spełni Twoje oczekiwania i podpisanie umowy najmu. Później pozostaje już tylko cieszyć się z wolności i niezależności w podróży na wymarzone wakacje. Ile kosztuje wynajęcie pojazdu? Za wypożyczenie auto zapłacisz około 140 zł za 24 godziny.

Gdzie wynająć samochód tanio i bezpiecznie?

Znalezienie dobrej wypożyczalni jest proste i nie pochłania dużo czasu. Wystarczy, że sprawdzisz, na przykład wypożyczalnię samochodów w Tychach www.yourcar.pl/wypozyczalnia-samochodow-tychy i wybierzesz auto, które najbardziej Ci odpowiada pod względem funkcjonalności, rozmiarów i designu. Warto również zapytać o rabaty czy promocje, gdy wynajmujemy pojazd na dłuższy okres. Jeżeli chcesz, możesz także wybrać samochód tankowany na LPG, PB95, czy ON. Dzięki temu dodatkowo zaoszczędzisz sporą kwotę na paliwie. Pamiętaj również, że w wypożyczalni wszystkie auta posiadają ubezpieczenie NW/AC/Assistance/OC, więc nie musisz się martwić w razie wypadku czy kolizji. Od dziś wynajęcie samochodu jest prostsze niż myślisz.

639 Komentarzy

 1. ClaudiaWar
 2. Twilafuh
 3. AvitoA77top
 4. AvitoA77top
 5. Asfalt93nips
 6. AlbertBit
 7. KellyseS
 8. MinatTouff
 9. XRumerTest
 10. Taraspaf
 11. Oliamop
 12. Willienof
 13. Jesselak
 14. Steveped
 15. Taraspaf
 16. Oliamop
 17. Genadiygah
 18. rousecon
 19. rousecon
 20. Rozacon
 21. Alexeycon
 22. Alexeycon
 23. jeniacon
 24. kostiacon
 25. tuticcon
 26. AlonzoMit
 27. antoncon
 28. sveetacon
 29. alencon
 30. anncon
 31. arsencon
 32. natacon
 33. vladcon
 34. vladcon
 35. con