Marka PROLINE stale powiększa swoją ofertę. Tym razem portfolio firmy zostało wzbogacone o nowe narzędzia do mechaniki samochodowej.PROLINE producent wysokiej jakości narzędzi ręcznych prezentuje narzędzia mechaniczne zaprojektowane do prac w warsztatach samochodowych.

1.Zestaw 150 kluczy nasadowych 1/4, 3/8, i 1/2 – 4-32 mm

Zestaw kluczy nasadowych PROLINE pozwala na wykonanie szeregu drobnych i większych prac nie tylko w warsztacie, ale i przydomowym garażu. Wszystkie elementy zestawu wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Stal chromowo-wanadowa gwarantuje długą żywotność kluczy nasadowych. 72 zęby zapewnią wysoką precyzję grzechotki, a zakres ruchu główki wynosi 220 stopni. Zestaw zawiera 150 elementów. Tak szerokie spektrum wyboru ułatwia sprawne wykonywanie najrozmaitszych napraw w warsztacie.

2.Klucz płasko-nasadowy z przegubem

Profesjonalny klucz płasko nasadowy z przegubem jest niezbędnym narzędziem w warsztacie i szeroko pojętym przemyśle. Klucz jest kuty, chromowany i satynowany. Posiada szlifowaną główkę i wszelkie zabezpieczenia przed korozją. Zakres ruchu główki sięga 220 stopni, dzięki czemu narzędzie świetnie sprawdza się przy odkręcaniu trudnodostępnych śrub.

3.Klucz do kół teleskopowy 17/19, 21/23 mm

Klucz teleskopowy wykonany z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej. Jego teleskopowy profil jest idealny do przykręcania  śrub w kołach samochodowych. Klucz posiada regulowaną długość od 350 do 530 mm. W komplecie znajdują się 2 nasadki o wymiarach 17x19mm oraz 21×23 mm. Główne przeznaczenie klucza to wyposażenie warsztatów lub prywatnych garaży miłośników majsterkowania.

4.Siedzisko warsztatowe z regulacją wysokości

Wygodny taboret warsztatowy PROLINE podnosi komfort pracy w pozycji siedzącej. Posiada tapicerowane siedzisko. Wyposażony jest w cztery w pełni obrotowe kółka, które sprzyjają sprawnemu poruszaniu się i ułatwiają dostęp do wyposażenia warsztatu. Siedzisko ma pneumatyczną regulację wysokości. To co wyróżnia taboret PROLINE, to funkcjonalna szafka na narzędzia, zamontowana tuż nad jego kółkami. Takie rozwiązanie znacznie optymalizuje czas pracy. Dzięki temu podczas napraw w warsztacie nie trzeba już myśleć o tym gdzie odłożyć narzędzia. Taboret waży ok. 5,7 kg i mierzy 380 x 380 x 575 mm.

5.Podnośnik samochodowy niski profil 2T 89-359 mm

Podnośnik hydrauliczny o niskim profilu przeznaczony jest do użytkowania w warsztatach i serwisach. Idealnie sprawdza się także w dłoniach kierowców lubiących majsterkowanie. Podnośnik jest stabilny. Posiada także szeroko osadzone kółka – tylne obrotowe ułatwiają przemieszczanie w dowolne miejsce. Jego niski profil umożliwia również unoszenie aut o niewysokim zawieszeniu, a nawet podnoszenie samochodów sportowych. Dźwignia pompująca obraca się o 360 stopni, co usprawnia prace z podnośnikiem. Zakres podnoszenia podnośnika przejezdnego wynosi 89-359 mm, a jego wymiary to 556×234 x 153 mm.