Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, jak dająca satysfakcję i spełnienie praca może korzystnie wpływać na całe życie? Osoby, które są niezadowolone ze swojego miejsca pracy, częściej popadają w depresje, są mniej efektywne, mają mniej energii, a ich frustracja pogłębia się. Z kolei osoby, których praca równa się pasji, są bardzo wydajne w tym, co robią, mają lepsze samopoczucie, a to wszystko przekłada się również na pozostałe sfery życia. Jeżeli właśnie uświadomiłeś sobie, że należysz do tego pierwszego grona osób i chciałbyś to zmienić, koniecznie poznaj przygotowaną przez nas ofertę.

Praca w salonach samochodowych BMW

Praca w salonach BMW (https://www.praca-dealerbmw.pl/) to idealne miejsce pracy dla osób, które interesują się motoryzacją. Dzięki temu będą one mogły w naturalny sposób łączyć swoją pasję ze źródłem utrzymania – czy może być coś fajniejszego? 🙂 To praca dedykowana przede wszystkim osobom młodym, pełnym zaangażowania, nastawionym na sukces. Na przygotowane przez nas stanowiska poszukujemy ludzi, którzy uparcie dążą do postawionych sobie celów, nie poddają się i są pełne zapału. Zależy nam na pozyskaniu pracowników samodzielnych, jednak dobrze radzących sobie także w pracach w grupie. Interesują nas osoby komunikatywne, otwarte, umiejące budować długofalowe relacje z klientami, znające języki obce na poziomie komunikatywnym, posiadające prawo jazdy kategorii B oraz umiejące zachować się w każdej sytuacji.

Co oferujemy naszym pracownikom?

Wiesz już, jakich rzeczy wymagamy, ale co dajemy w zamian? Przede wszystkim ciekawą i rozwojową pracę, która stanie się kluczem do drzwi Twojej wymarzonej kariery. Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie, doskonałe warunki pracy, a także świetną atmosferę w zespole. Wierzymy, że BMW stanie się Twoim drugim domem, a praca okaże się spełnieniem Twoich najskrytszych marzeń. Proponujemy szereg szkoleń, które będą w stanie podnieść Twoje kwalifikacje. Jeżeli nasza oferta Cię przekonała, zachęcamy do składania aplikacji.

Jakie stanowiska oferujemy?

Oferujemy pracę na następujących stanowiskach:

– Specjalista do spraw Call Center

– Specjalista do spraw CRM

– Doradca do spraw Sprzedaży Samochodów

– Doradca do spraw Ubezpieczeń

– Doradca Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

– Doradca do spraw Sprzedaży Samochodów Nowych

– Doradca do spraw Sprzedaży Części i Akcesoriów

– Pracownik Recepcji

– Mechanik Samochodowy

– Kierownik Serwisu

Proponujemy stanowiska pracy w takich miastach, jak:

– Szczecin

– Lublin

– Kraków

– Poznań