Przygotowujesz się do wieczoru kawalerskiego? Organizujesz przyjaciółce wieczór panieński? Po co szukać postoju taksówek? O wiele lepiej z wyprzedzeniem załatwić sobie transport busem 9-osobowym, który podjedzie tam, gdzie ustalisz, o wybranej godzinie. Dlaczego to dobre rozwiązanie?

Gdy wynajmujesz samochód na wieczór panieński, na przykład w Warszawie, kierowca na życzenie może zawieść Twoją ekipę nad morze lub w góry i na miejscu również służyć transportem o dowolnej porze. Poza tym, wcześniejsze wynajęcie pojazdu jest bezpieczniejsze i tańsze niż podróżowanie na przykład pociągiem. Wypożyczalnie aut na wieczór panieński oferują luksusowe samochody, prowadzone przez profesjonalnych kierowców.

Wynajem busów 9-osobowych – jak wybrać idealny pojazd?

Przy okazji wypożyczenia pojazdu zawsze nasuwa się pytanie, jak wybrać dobry samochód, który nas nie zawiedzie i czym się kierować sprawdzając ofertę oraz renomę wybranej przez nas wypożyczalni?

Przede wszystkim dopasujmy wielkość i ilość miejsc siedzących odpowiednio do liczby osób, która będzie korzystała z pojazdu. W przypadku wypożyczenia auta na wieczór panieński lub kawalerski, warto wcześniej zadzwonić do gości, by potwierdzili, że pojawią się na imprezie. Dopiero potem udajmy się do wypożyczalni i zarezerwujmy wybrany pojazd.

Wynajem busów – z kierowcą czy bez?

Kolejna kwestia to sposób wynajmu – z kierowcą czy bez. Wiadomo, że koszty samochodu wypożyczanego z kierowcą będą wyższe, ale za to wszyscy obecni na imprezie będą mogli wypić drinka. Poza tym możemy komfortowo podróżować po całym mieście i jego okolicy o wybranej przez siebie godzinie – kierowca dostosuje się do naszych potrzeb.

Wiele wypożyczalni, na przykład w Siedlcach, posiada również w swojej ofercie możliwość dowozu klienta poza miasto, za dodatkową opłatą i świadczenie usług przewozowych gdziekolwiek chcemy. Na stronie www.htr.pl znajdziemy ofertę dla osób, które chcą wypożyczyć auto na wieczór kawalerski, panieński lub do rozwożenia gości weselnych. W swojej ofercie firma posiada luksusowe i przestronne samochody, w idealnym stanie.

Przepisy a wynajem busów-9 osobowych

Wybierając w wypożyczalni auto, zapewne zastanawiasz się, czy posiadasz odpowiednie prawo jazdy. Z uwagi na to, iż busy 9-osobowe to duży gabaryt, obawy są uzasadnione. Jednak od razu zaznaczamy, że do ich prowadzenia wystarczą prawa jazdy kategorii B. Nie trzeba mieć też specjalnych uprawnień, by zasiąść za kierownicą.

Kolejna kwestia to wygoda w prowadzenia pojazdu. Busy są przestronne, ale kompaktowe, czyli wymiary i sposób prowadzenia jest praktycznie taki sam, jak w przypadku zwykłych samochodów osobowych. Ogromna szyba, elektroniczne lusterka czy system hamowania ABS dodatkowo podnoszą komfort i przede wszystkim bezpieczeństwo.

Wynajem busa – Warszawa i Siedlec

Firma Htr oferuje wynajem samochodów na wieczór panieński, kawalerski oraz busów 9-osobowych, na przykład do rozwożenia gości po weselu. Posiada ona komfortowe, eleganckie i wyposażone pojazdy, które można wynająć z kierowcą lub samodzielnie zasiąść za kierownicą i je poprowadzić.

Oferta Htr jest korzystna i adekwatna do cen panujących na rynku wypożyczalni samochodowych. Dzięki busom 9-osobowym, pomieścisz wszystkich gości wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego lub zabierzesz swoją rodzinę na lotnisko albo wakacje.