Jesteś początkującym właścicielem firmy i zależy Ci na zabezpieczeniu swojego budżetu i utrzymaniu płynności finansowej? Potrzebujesz wygodnego środka transportu za niewielki koszt? Mamy coś idealnego dla Ciebie – sprawdź sam!

Prowadzenie firmy to zadanie, które wiąże się z wieloma obowiązkami oraz wydatkami. Właściciel, któremu zależy na osiągnięciu oczekiwanego sukcesu musi dokonywać inwestycji. Początki są w tym zakresie szczególnie trudne, gdyż budżet jest mocno ograniczony. Każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę, z tego jak istotnym elementem każdej działalności jest samochód. Produkt ten pozwala dotrzeć w każde miejsce o dowolnej godzinie. Codzienne podróżowanie, dojazd do pracy oraz organizacja spotkań staje się dzięki temu bezproblemowa. Dodatkowo użytkownik zyskuje komfort oraz wygodę podwyższającą jakość życia i gwarantującą dobre samopoczucie. Zakup auta wiąże się ze sporym wydatkiem, którego należy dokonać jednorazowo. Jest to aspekt mocno zniechęcający biorąc pod uwagę ochronę płynności finansowej. Odpowiedzią na te potrzeby oraz oczekiwania jest samochód na firmę leasing czyli oferta dająca możliwość nieograniczonego i całkowicie swobodnego korzystania z produktu. Wymaganiami jakie należy spełnić są: opłata początkowa dobierana na podstawie wartości auta, raty leasingowe dopasowane do indywidualnych możliwości oraz określenie czasu trwania zobowiązania. Dodatkowym atutem wyróżniającym tę propozycje na tle innych jest szansa wykupu auta po skończonej umowie w niższej cenie.

Nie każdy człowiek dysponuje w tym temacie wystarczającą wiedzą, dlatego też podęcie w pełni satysfakcjonującej decyzji może wydawać się trudne. W takich przypadkach, nie chcąc tracić atrakcyjnej oferty leasingowej dla firm warto skorzystać z wiedzy bardziej doświadczonych osób w tej dziedzinie czyli personelu zatrudnionego w przedsiębiorstwie CLS. Wieloletnia i owocna współpraca z różnorodnymi klientami powoduje, że pracownicy są w stanie szybko dopasować opcje dającą pełne zadowolenie i spełniającą wszystkie wymagania oraz potrzeby. Ponadto firma dysponuje stroną internetową, na której znajdują się wszystkie istotne informacje, a także wygodne narzędzie – kalkulator raty leasingowej pozwalający na obliczenie indywidualnej składki w błyskawicznym czasie.