Webasto, międzynarodowy dostawca rozwiązań dla branży motoryzacyjnej, wprowadził do oferty nowe zestawy dodatkowe do ogrzewania postojowego. Dzięki Webasto Individual Qucik wnętrze pojazdu zostanie ogrzane w czasie aż połowę krótszym niż zazwyczaj. Natomiast z Webasto Individual Select, to kierowca zadecyduje, która część pojazdu i jak intensywnie, powinna zostać ogrzana.

Webasto wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, wzbogaciło ofertę o dwa nowe zestawy dodatkowe, dzięki którym ogrzewanie postojowe będzie jeszcze lepiej dostosowane do indywidualnych preferencji kierowców.

Ekspresowe grzanie
Webasto Individual Quick ogrzewa wnętrze samochodu o 50% szybciej, niż w przypadku zwykłego ogrzewania postojowego. W ciągu zaledwie 15 minut wnętrze auta stanie się przyjemnie ciepłe bez nadmiernego zużycia energii z akumulatora. W tym systemie silnik nie jest ogrzewany, dlatego cała moc grzewcza jest wykorzystywana do ogrzania przestrzeni pasażerskiej i przedniej szyby. Rozwiązanie to idealnie sprawdzi się podczas krótkich podróży oraz jazdy po mieście.

Pełna swoboda wyboru
Webasto Individual Select oferuje więcej opcji sterowania ogrzewaniem postojowym. Dzięki temu rozwiązaniu, kierowca może zadecydować, która część pojazdu i jak szybko powinna zostać ogrzana. Możliwe są trzy warianty funkcjonowania urządzenia: wstępne ogrzanie wnętrza, jednoczesne ogrzanie wnętrza oraz silnika, a także ogrzanie wnętrza po wstępnym rozgrzaniu silnika. Webasto Individual Select jest w pełni kompatybilne z aplikacją ThermoCall. Usługa ta umożliwia łatwy dostęp do różnych trybów pracy oraz zapewnia pełną kontrolę nad ogrzewaniem Webasto, niezależnie od tego, gdzie aktualnie znajduje się użytkownik. Zestaw ten doskonale sprawdzi się podczas podróży służbowych lub weekendowych wycieczek.

Inteligentne rozwiązania Webasto zapewniają przyjemne ciepło w samochodzie nawet przy bardzo niskich temperaturach na zewnątrz. Podstawowe modele ogrzewania postojowego są funkcjonalne i zapewniają większy komfort już na samym początku podróży. Dzięki zestawom dodatkowym Webasto Individual Quick oraz Individual Select ogrzewanie postojowe jest jeszcze lepiej dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji kierowców, co sprawia, że każda podróż samochodem, nawet zimą, jest przyjemna.