Bardzo często słyszy się opinię, że leasing to wymarzona opcja finansowania dla klienta korporacyjnego. Opinie te nie są w żadnym stopniu przesadzą. Ciężko znaleźć bardziej korzystna formę finansowania dla firm niż właśnie leasing. Dlaczego? Wpływają na to przede wszystkim stosunkowo nieduże zaangażowanie własnego kapitału, tarcza podatkową optymalizująca obciążenia podatkowego oraz możliwość rozliczenia podatku VAT.

Szukając oferty leasingowej, warto zwrócić uwagę także na propozycję przygotowane przez banki ściśle współpracujące z autoryzowanymi dealerami aut. Rozwiązanie takie proponuje między innymi Nissan w kooperacji z RCI Leasing Polska Sp. z o.o. – https://www.nissanfinance.pl//finansowanie/leasing.

Oferta Nissan Finance i RCI Banque skierowana jest do tych przedsiębiorców, którzy cenią sobie swój czas. Sprzyja temu uproszczona procedurę zawarcia umowy oraz minimum formalności. Wszystko odbywa się w jednym miejscu – Autoryzowanym Salonie Partnera marki Nissan. Przedsiębiorca nie musi martwić się o wszelkie kwestie formalne czy koszty związane z rejestracją pojazdu, gdyż te stoją po stronie leasingodawcy.

Leasing Nissan Finance dotyczy całej gamy nowych samochodów. Mamy zatem do wyboru modele idealnie spisujące się w miejskich realiach, pojemne i niezawodne auta dostawcze, jak i pojazdy typu pick-up, które z powodzeniem zabiorą nas w dłuższą podróż.

Decydując się na leasing w Nissan do naszej dyspozycji pozostają również pakiety ubezpieczeniowe. Pierwszym z nich jest „Bezpieczny Leasing”, który zapewnia bezpieczeństwo na wypadek finansowych następstw choroby bądź nieszczęśliwego wypadku, natomiast drugi chroni nas od starty finansowej GAP.

W skrócie, oferta RCI Nissan to prawdziwa okazja dla przedsiębiorców ceniących sobie przejrzystość zasad, bez zbędnych haczyków. Proste procedura, minimum zabezpieczeń, opłata wstępna od 0%, okres leasingu nawet do 60 miesięcy. Czego chcieć więcej od oferty leasingowej dla firm?