Wypadek, kolizja lub stłuczka? Brak świadków wydarzenia? Od dzisiaj, możesz być ubezpieczony w każdej sytuacji. Potrzebujesz tylko jednego narzędzia!

 

Kiedy zdarzy się stłuczka lub kolizja na drodze, najczęściej na próżno szukać winnego. Świadków zdarzenia również często nie ma na miejscu, a jeżeli są to boją się pomóc. Jednak Ty możesz być sprytniejszy! Potrzebujesz tylko jednego akcesorium, które będzie nieodłącznym kompanem Twojej podróży i wskaże winnego wypadku szybko i sprawnie. Tym akcesorium jest kamerka samochodowa – Xblitz go. Co to za narzędzie? Dlaczego musisz je mieć? Co zyskujesz dzięki niemu? Na te oraz wiele podobnych pytań znajdziesz odpowiedź w tym artykule.

Kamerka samochodowa – wszystko co musisz wiedzieć

Kamerka samochodowa czyli tak zwany rejestrator jazdy, to mini czarna skrzynka, która rejestruje Twoją podróż w świetnej jakości. Dzięki niej możesz szybko i sprawnie pokazać policji czy ubezpieczycielowi nagranie, które poświadczy o Twojej niewinności i wskaże sprawcę kolizji drogowej. Co jeszcze daje Ci posiadanie takiego akcesorium w swoim samochodzie?

Zalety posiadania rejestratora jazdy

W trakcie podróży masz pewność, że trasa, którą pokonujesz jest rejestrowana. Dodatkowo, dzięki szerokokątnemu obiektywowi, rejestrator jazdy nagrywa również znaki drogowe i sygnalizację świetlną. W sytuacji kiedy będziesz jechał zgodnie z obowiązującymi przepisami, a policja zasugeruje Ci, że przejechałeś na czerownym świetle, możesz za pomocą nagrania pokazać swoją niewinność.

Innowacyjne rozwiązania w Xblitz go

A co jeszcze gwarantuje nam posiadanie kamerki Xblitz go? Rejestrator jazdy jest kompaktowym urządzeniem o rozdzielczości FULL HD (1920x1080p) oraz funkcją fotografowania w HDR i za pomocą samowyzwalacza. Dodatkowo, kamerka Xblitz go posiada nawet zoom cyfrowy i tryb monitorowania parkingu! Takie innowacyjne funkcje i nowoczesne rozwiązania są zamknięte w zgrabnym i kompaktowym urządzeniu, które nie będzie przeszkadzać Ci w trakcie podróży.

Jeżeli chcesz być ubezpieczony w trakcie jazdy samochodem dodatkową ochroną w postaci tego nowoczesnego rejestratora jazdy, to wybierz kamerkę Xblitz go. To akcesorium nigdy Cię nie zawiedzi i sprawi, że podróże będą jeszcze przyjemniejsze i bezpieczniejsze. Zaufaj jakości jaką daje Xblitz.