„Impwar” to autoryzowany dealer samochodów marki Nissan. To właśnie Rzeszotary są kolebką tej firmy, która działa nieprzerwanie od 2003 roku. Wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz zainteresowanie branżą motoryzacyjną doprowadzają do ciągłego rozwoju tej firmy, która obecnie ma już 3 salony w różnych miastach – Rzeszotarach, Wrocławiu oraz Bielanach Wrocławskich.

Na początku była… sprzedaż

Firma Impwar zaczynała swoją przygodę od sprzedaży samochodów marki Nissan, zarówno nowych i używanych. Początkowo w zakresie usług tego dealera znajdowały się również naprawy blacharsko-lakiernicze. Jak wiadomo, pasjonaci motoryzacji nie poprzestali jedynie na tym. Chęć poszerzania swojej wiedzy oraz możliwości, a także wychodzenie naprzeciw klientom doprowadziło do powstania nowego obiektu we Wrocławiu, który pojawił się już po 3 latach od rozpoczęcia działalności firmy. Na usługach blacharsko-lakierniczych tym razem się jednak nie skończyło. Do sprzedaży, prócz samochodów, firma wprowadziła także oryginalne części zamienne. Od tej pory działał także serwis mechaniczny, blacharsko-lakierniczy oraz komis. Wszystkie z tych usług zakładają korzystanie z profesjonalnego sprzętu, dzięki któremu pracownicy są w stanie rozwiązać każdy problem z samochodem. Upłynęły kolejne 3 lata i …kolejny sukces. Firma w 2009 roku rozszerzyła swoją działalność również na teren Bielanów Wrocławskich. Tym samym wzmocniła swoją pozycję na Dolnym Śląsku.

Kiedy udać się do salonów Impwar?

Każda wymówka jest dobra, by przekonać się, jak fachowe usługi świadczy firma Impwar. Rysa na samochodzie, stłuczka na drodze czy chociażby przegląd techniczny. Niezależnie od tego, z jakim problemem zwrócimy się do tej firmy, jej pracownicy rozwiążą każdy problem. Co ważne, jeśli chcesz naprawić samochód, nie musisz jeździć Nissanem. Impwar naprawia wszystkie auta bez wyjątku, korzystając wyłącznie z oryginalnych części. Współpraca z najlepszymi producentami lakierów samochodowych oraz wprowadzanie coraz nowszych technologii pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat firmy Impwar, zapraszamy na stronę: http://www.impwar.pl/.