Rejestratory jazdy obecnie są nie tylko modne. Mogą zapewnić Ci bezpieczeństwo na drodze i pozwolą uniknąć wielu nieprzyjemności. Dlaczego? Co czyni je tak wyjątkowym?

Kolizja, wypadek, stłuczka — szereg zdarzeń, które wywołują ogromny stres i obawę przed tym, czy na pewno ubezpieczyciel wypłaci mi odszkodowanie. Co zrobić, by skończyć z nimi raz na zawsze? Jak zapewnić sobie maksimum bezpieczeństwa i bez obaw podróżować samochodem? Dzisiaj dowiesz się, co da Ci posiadanie kamerki samochodowej oraz poznasz odpowiedź na te dwa pytania.

Rejestrator jazdy – 5 najważniejszych korzyści

Co da Ci posiadanie kamerki samochodowej? Poniżej poznacz pięć najważniejszych korzyści płynących z posiadania takiego rejestratora jazdy.

  1. Komfortową podróż.
  2. Maksimum bezpieczeństwa.
  3. Przygotowanie na każdą, drogową sytuację.
  4. Uniknięcie nieprzyjemności.
  5. Szybką wypłatę ubezpieczenia bez długoletnich spraw w sądzie.

Jak widać, dzięki temu małemu, niepozornemu gadżetowi możemy sobie oszczędzić kłopotów i stresu. Sprawi on, że podczas wypadku z winy innego kierowcy, policja i ubezpieczyciel nie będą mieli wątpliwości co do naszej niewinności. Kolejna sprawa to doskonała jakość rejestracji trasy i przebiegu wypadku. Jednak zależy ona od rodzaju kamerki jaką wybierzemy. Jak wybrać najlepszą?

Co powinna posiadać doskonała kamerka samochodowa?

Przede wszystkim dobrze, by miała szerokokątny obiektyw, regulowany filtr polaryzacyjny oraz analizę drogi. Dzięki temu będzie nagrywała w doskonałej jakości. Kolejna kwestia to dobra, nowoczesna bateria oraz automatyczne rozpoczynanie nagrywania, tryb parkingowy, zaawansowany czujnik przeciążeń. Wybór takiej specyfikacji kamerki pozwoli nam zakupić sprzęt, który posłuży na lata i dodatkowo zaoferuje wysoką jakość filmów.

Gdzie kupić profesjonalny rejestrator jazdy?

Taki rejestrator możemy kupić w internecie, na przykład model Dod LS475W+ posiada wszystkie wyżej wymienione parametry i dodatkowo zawiera jeszcze więcej przydatnych, a czasami nawet niezbędnych funkcji. Warto również przed zakupem porównać specyfikacje kilku różnych kamerek pod względem ceny, funkcji i opinii kupujących. Jeśli chcemy mieć pewność, że dostaniemy profesjonalny sprzęt w dobrej cenie to sprawdzenie tych trzech rzeczy, może nam naprawdę pomóc.