Samochody już od dawna nie pełnią wyłącznie funkcji, którą im przypisano. Obecnie są wizytówką każdego kierowcy. Oprócz funkcjonalności coraz częściej liczy się dla nas to, jak nasze auto się prezentuje i… jak prezentujemy się w nim my. Ważne okazują się dla nas nowoczesne wynalazki techniczne, dzięki którym wyposażymy je w atrakcyjne gadżety. Warto zatem dowiedzieć się, w co powinniśmy zainwestować, aby zamienić je w Inspektora Gadżeta!

Inteligentne gadżety dla inteligentnych ludzi

Inteligentni nie są już dzisiaj tylko ludzie, są też inteligentne gadżety, które śmiało mogą awansować do roli idealnych kompanów każdej podróży. Dzięki technologii rozszerzonej rzeczywistości nawigację możemy zainstalować… na szybie auta i dotrzeć do celu znacznie szybciej niż za pomocą mapy w smartfonie. Jako kierowcy nie musimy się też pozbawiać rozrywki. Dzięki nakładce z wbudowanym panelem dotykowym możemy śmiało surfować po internecie, obsługiwać radio i przeglądać aktualności bez odrywania rąk od kierownicy!

Zadbaj o bezpieczeństwo…

Nie od dziś wiemy, że w naszym samochodzie oprócz nas przebywają też dzieci, czyli najbardziej wymagający członkowie każdej familii. Wybieracie się na wakacje, a może zamierzacie odwiedzić znajomych? Większość gadżetów ma nam służyć w codziennym życiu, a nie tylko nowocześnie wyglądać. W codziennym pędzie niezwykle istotne jest zadbanie o bezpieczeństwo na drodze. Z pomocą przychodzi specjalna kamera samochodowa stworzona głównie z myślą o najmłodszych. Dzięki niej nie będziemy musieli za każdym razem odwracać się, aby obserwować, co porabiają nasze maluchy, gdy my siedzimy za kierownicą.

…i odrobinę przyjemności

Gdy czeka nas przebycie długiej drogi, powinniśmy odpowiednio zagospodarować ten czas, a jednocześnie zapewnić sobie wygodę i komfort jazdy. Zdecydujmy się na nieśmiertelne karaoke i…  zafundujmy naszym plecom solidny masaż dzięki macie masującej. A żeby dodać sobie energii, zainwestujmy w przenośny ekspres do kawy. To niemożliwe? Tylko jeśli tak sądzicie!

Wszystko, co dotyczy motoryzacji, znajdziesz na stronie http://www.impwar.pl/.